• +48 536 536 535
  • szkody@bezpiecznenaprawy.pl

Certyfikacja

Certyfikacja

Klienci naszych warsztatów jako jedyni na rynku otrzymują certyfikacje potwierdzające naprawy swoich samochodów. Certyfikacja jest dodatkowym elementem, który umożliwi klientowi późniejszy wgląd w historię naprawy samochodu. Oryginalne certyfikaty posiadają hologram potwierdzający autentyczność wydania poprzez co chcemy naszym klientom zaoferować więcej i budować realne zaufanie do naszych metod naprawczych.

Samochody przechodzące proces bezpiecznych napraw w naszej sieci są wiarygodnymi towarami podczas sprzedaży, gdyż sprzedający może udostępnić zdjęcia wszystkich napraw pojazdu wraz z dokumentacją zdjęciową przeprowadzonych napraw i opisem technika. Wszystkie te informacje udostępniamy naszym klientom poprzez specjalnie stworzoną bazę napraw na naszej stronie internetowej, dzięki czemu klient w dowolnym miejscu i czasie ma wgląd do swojej naprawy.

Jesteśmy dumnymi posiadaczami certyfikatu jakości Dekra. Kontrola była wymagająca, jednak spełniamy wszystkie kryteria najwyższej jakości.

Poniżej kilka informacji czym jest certyfikat jakości Dekra.

DEKRA Znak Jakości potwierdza gotowość, przygotowanie techniczne i posiadanie umiejętności praktycznych Warsztatu blacharskiego, lakierniczego i blacharsko-lakierniczego do wykonywania napraw równoważnych w porównaniu z markowymi (autoryzowanymi przez producentów pojazdów) serwisami. Niezbędne do tego profesjonalne kryteria zostały zdefiniowane i ujęte w wypracowanym przez DEKRA standardzie. W tym standardzie uwzględniono obecny stan rozwiązań technicznych i technologicznych wykorzystywanych w procesie naprawy. Oznacza to, że kontrolowane są używane podczas pracy przyrządy, jak również wymagane elementy wyposażenia i materiały. Ponadto podczas prowadzanej kontroli weryfikowany jest stan odbytych szkoleń przez pracowników. Oprócz dostępnego wyposażenia prowadzana jest również wyrywkowa kontrola na bazie wykonanej pracy.

Certyfikat DEKRA Znak Jakości ważny jest przez 1 rok. Aby móc się nim dalej posługiwać po tym okresie konieczne jest przeprowadzenie ponownej kontroli.

Naprawy blacharsko-lakiernicze wykonywane w Warsztatach posiadających ważny certyfikat DEKRA Znak Jakości zapewniają utrzymanie gwarancji producenta pojazdu wydanych wraz z nowym pojazdem – na korozję perforacyjną oraz na powłokę lakierową.

Certyfikat Dekra dla Autoforma Warszawa